headerFa2022

طراحی و مشاوره معماری داخلی

طراحی و مشاوره معماری داخلی اماکن مسکونی - تجاری - اداری- ویلا

آلاچیق و گلخانه‌های خانگی

 

خانه پیش‌ساخته چوبی

خانه‌های پیش‌ساخته با سازه lsf و ICF

سیستم‌های امنیتی ساختمان

BMS سیستم‌های کنترل از راه دور و

نورپردازی و تجهیزات روشنایی

نورپردازی فضاهای سبز و آبنما

نورپردازی نمای بیرونی ساختمان

نورپردازی حرفه‌ای با فیبرنوری

انواع پوشش‌های دیوار

کاغذ دیواری و دیوارپوش - پوشش‌های سقف - سنگ‌های تزیینی - شیشه‌های تزیینی و دکوراتیو

طراحی و اجرای نما

طراحی و مشاوره سازه و بنا

طراحی و مشاوره اماکن تجاری و اداری

طراحی و معماری نمای داخلی و خارجی ساخنمان

    .
.
.
.

قوانین و مقررات

1- ثبت نام در صورتی قطعی تلقی میشود که مراحل زیر طی شده باشد:
2- دریافت و تکمیل و تحویل فرمهای ثبت نام
3- ارائه سایر مستندات مورد نیاز از جمله مدارک ثبت و تأسیس و پروانه بهره برداری و ثبت نام تجاری و گواهی استاندارد اجباری و
4- ارائه فیش واریزی و یا چک بانکی (پذیرش چکهای تاریخ دار و متفرقه به دلیل محدودیتهای جاری امکان پذیر نمی باشد) زمان ثبت نام قطعی، تاریخ پرداخت کل هزینه و تحویل آن به ستاد می باشد
5- آخرین مهلت ثبت نام مطابق جدول زمان بندي بوده و در صورت تكميل ظرفيت قبل از تاريخ فوق ستاد از پذيرش درخواستهاي جديد معذور مي باشد
6- مشاركت كننده در انتخاب خدمات نمايشگاهي مختار مي باشد
7- همکاری و نظم در انجام مراحل و تسریع در ثبت نام در تخصیص مکان مورد تقاضا موثر خواهد بود
8- ستاد برگزاری با توجه به امکانات موجود نسبت به پذیرش یا عدم پذیرش متقاضیان و تخصیص محل غرفه و افزایش یا کاهش متراژ تا 6 متر مربع مختار میباشد. 4- ستاد برگزاری تلاش مینماید غرف با متراژ  بیش از 50 متر با نظر متقاضی تعیین گردد، لیکن غرف کمتر از 50 متر رأسا ً توسط ستاد تعیین خواهد گردید.
9- کاهش متراژ یا انصراف از مشارکت تا حداکثر 60 روز قبل از افتتاح نمایشگاه پس از کسر 20% مبلغ واریزی و استرداد  مابقی میسر خواهد بود. (درخواست میبایستی کتبی و با اخذ رسید از ستاد برگزاری باشد.)
10- کاهش متراژ  یا انصراف از مشارکت در فاصله کمتر از 60 روز پذیرفته نشده و هیچ  وجهی عودت نخواهد گردید لیکن ستاد برگزاری در صورت صلاحدید نسبت به واگذاری محل غرفه به سایر متقاضیان اقدام خواهد نمود
11- نام بعد از مهلت رسمي ذكر شده در صورتی که امکانات واگذاری وجود داشته باشد با صلاح دید ستاد برگزاری خواهد بود. و ثبت نام بر اساس غرفه با تجهيز محاسبه مي‌گردد. بدیهی است در صورت انصراف هیچگونه وجهی مسترد نخواهد شد.
12- کلیه کسورات اعم از بیمه و مالیات و امثالهم با توجه به نحوه محاسبه قیمت تمام شده توسط شرکت سهامی نمایشگاهها بعهده مشارکت کنندگان محترم بوده و ستاد برگزاری هیچ گونه تعهدی را نمی تواند بپذیرد.
13- در صورت بروز وقایع پیش بینی نشده (فورس ماژور) مانند سیل، زلزله، جنگ، آتش سوزی، طوفان، هرج و مرج، تغییر قوانین جاری و یا هرگونه حوادث پیش بینی نشده دیگر خارج از اختیار ستاد که منجر به لغو یا تغییر زمان و مکان نمایشگاه گردد هیچگونه مسئولیتی متوجه ستاد نخواهد بود و ستاد پس از کسرکلیه هزینه های پرداخت شده (براساس محاسبات برگزارکننده که حداقل شامل نصف هزینه های مشارکت میباشد) نسبت به پرداخت 50% باقی مانده با توجه به شرایط موجود در مقطع زمانی فوق اقدام می نماید
14- مشارکت کنندگان محترم از آسیب زدن به ابنیه و تجهیزات محل برگزاری خودداری نمایند جوشکاری، سوراخکاری و امثالهم که به اسکلت ساختمان و کف و یا تجهیزات غرفه سازی (پیش ساخته) مستلزم پرداخت خسارت با نرخ اعلام شده از سوی نمایشگاه توسط مشاركت كننده و یا پیمانکاران خواهد بود
15-در برخي از موارد ستاد ناگزير از جابجايي و تغيير مكان غرفه تخصيص يافته پس از دريافت نقشه و رويت آن مي باشد. در اين صورت ستاد تلاش خواهد نمود تا غرفه جديد حتي المقدور با همان ابعاد قبلي به متقاضي تحويل گردد.
16- متراژ نهایی غرفه پس از تکمیل و ساخت غرفه مشخص گرديده و تا روز پايان نمايشگاه قابل محاسبه است. مشارکت کننده می بایستی نسبت به تسویه حساب قطعی قبل از اختتام نمایشگاه اقدام نماید
17- درصورت عدم پرداخت 100% هزینه های مرتبط با غرفه ازجمله تغيير شرائط از غرفه ريالي به ارزي (موضوع دستور العمل پيوست)، مشارکت کننده مجاز به تخلیه هیچگونه وسیله ای از غرفه را نبوده و ستاد حق پیگیری قانونی براساس عرف نمایشگاهی از جمله تخلیه و نگهداری لوازم و اخذ هزینه های جابجایی و انبارداری در مقابل خسارات احتمالي وارده مسئوليتي نخواهد داشت و مشاركت كننده بدينوسيله تأييد مي نمايد .ستاد برگزاري مجاز است از تحويل كالاها و اموال آن دسته از شركت كنندگاني كه نسبت به تسويه بدهي خود در موعد مقرر اقدام نكند تا استيفاي حقوق خود خودداري نمايد و از اين بابت مشاركت كننده اعتراضي نخواهد داشت
18- برق مصرفی استاندارد به ازاء هر12 متر مربع 3 لامپ معادل100 وات و جزء تعهدات برگزارکننده می باشد و هزینه استفاده از برق اضافی، آب، تلفن و سایر موارد به طور جداگانه محاسبه و از شرکت کنندگان اخذ خواهد شد.
19- ارائه فرم تعهد رعايت دستورالعمل محاسبه ارزی - ریالی هنگام ثبت نام به ستاد برگزاری الزامی است.
20- ارائه فرم تعهد رعایت موازین شرعی اخلاقی و موارد امنیتی، حفاظتی هنگام ثبت نام به ستاد برگزاری الزامی است.
21- تعویض غرفه ها و یا واگذاری غرفه به غیر اکیداً ممنوع است.
22- درخواست اضافه متراژ غرفه فقط با موافقت و تأیید ستاد امکان پذیر خواهد بود.
23-چيدمان كالاها و اقلام تبليغاتي در راهروها و ساير مسيرهاي تردد و اضطراري و حريم پشت غرفه  ممنوع بوده و در صورت بي توجهي هزينه 2 برابر فضاي اشغال شده محاسبه و دريافت خواهد شد. ستاد ميتواند نسبت به جمع آوري و انتقال لوازم در اين گونه مسيرها به خارج از نمايشگاه اقدام و هزينه هاي آن را از مشاركت كننده اخذ نمايد.
24- پرداخت وجه بدون ارسال مدارک به ستاد برگزاری و یا بعد از آخرین مهلت ثبت نام تعهدی جهت تخصیص غرفه برای برگزارکننده ایجاد  نمی نماید  و کل وجه در صورت عدم امکان تخصیص غرفه به متقاضی مسترد خواهد گردید.
25- درصورت پرداخت از طریق حواله نقدی درج نام دقیق شرکت ((شرکت کننده)) روی فیش ارسالی الزامی است.
26- با توجه به اینکه جهت ثبت نام شرکتهای بازرگانی و یا شرکتهای نمایندگی شرکتهای خارجی فرم جداگانه ای درنظر گرفته شده، لذا خواهشمند است در صورتیکه زمینه فعالیت شرکت: بازرگانی/ نمایندگی شرکتهای خارجی/ واردات، فروش و ارائه کالاها و خدمات خارجی به هر شکل میباشد، نسبت به دریافت فرم ثبت نام وشرایط بخش ارزی از ستاد برگزاری اقدام نمایید.
27-ارائه بیمه نامه محصولات و کالاهای نمایشی در هنگام تحويل غرفه و قبل از ورود كالا الزامی است.
28-ارائه يك نمونه بروشور، کاتولوگ و اقلام چاپی معرف کالاها و خدماتی که توسط شرکت کننده در نمایشگاه ارائه خواهد شد زمان ثبت نام به ستاد برگزاری الزامی است.
29- هزينه ممهور نمودن كارتهاي دعوت جهت ورود رايگان به نمايشگاه مي بايست رأساً توسط مشاركت كنندگان به امور مالي شركت نمايشگاهها يا ستاد برگزاري پرداخت گردد.

دانلود فایل قوانین و مقررات

 

تأییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI)

نمایشگاه بین‌المللی معماری و دکوراسیون داخلی تهران MIDEX با رعایت استانداردها و ضوابط کیفی خاص موفق به کسب تأییدیه‌ از اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی گردیده است.

.

خدمات نمایشگاهی

گروه نمانگر (برگزارکننده‌ی نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی تهران MIDEX) برای تسهیل حضور شما در نمایشگاه خدمات متنوعی ارائه می دهد.

.

مسابقه طرح غرفه برتر

مسابقه طرح غرفه برتر همزمان با برپایی چهارمین نمایشگاه میدکس برگزار گردید.

.

فرصت‌های تبلیغاتی

نمایشگاه معماری و دکوراسیون داخلی تهران MIDEX فرصت‌های تبلیغاتی متعددی برای شرکت‌کنندگان به همراه دارد که حضور شما را پررنگ تر و ماندگارتر می‌نماید.

.

درباره مجری

گروه نمانگر با سابقه‌ی برگزاری ده‌ها نمایشگاه‌ بین‌المللی، در راستای خلق فرصت‌ برای صاحبان صنایع فعالیت می‌نماید. نمانگر به عنوان عضو موسس انجمن برگزاركنندگان نمايشگاه‌هاي بين‌المللي ايران (IEOA) با ارتقای سطح کیفی خدمات خود موفق به کسب عضویت در اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی (UFI) گردیده و نمایشگاه‌های خود را به تأیید این اتحادیه‌ی بین‌المللی رسانده است. گروه نمانگر با سابقه‌ی چندین دهه فعالیت در زمینه برگزاری و مدیریت نمایشگاه‌های بین‌المللی، علم و تجربه را در برنامه‌ریزی‌ها و امور اجرایی این شرکت بکار گرفته‌اند و نمایشگاه‌های نمانگر با سابقه طولانی و رشد بالای خود گواهی بر کیفیت خدمات و برنامه‌ریزی موثر گروه نمانگر هستند.

درباره نمایشگاه خانه مدرن

نمایشگاه‌‌‌های تجاری فرصت‌ بسیار ارزشمندی را برای صاحبان صنایع فراهم می‌آورند تا محصولات و توانمندی‌های خود را در سطح وسیعی عرضه نموده و با فعالان حوزه‌ی کاری خود ارتباط برقرار کنن . یازدهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی (MIDEX  2020) در تاریخ 14 الی 17 دی ماه سال 1399 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران آغاز بکار می‌نماید و فعالان و صاحب‌نظران امر را در محیطی تخصصی و تجاری گرد هم می‌آورد. این نمایشگاه با استقبال گسترده‌ی فعالان داخلی و بین‌المللی و اخذ تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی(UFI)، در سال گذشته با حضور  235 شرکت از 14 کشور مختلف، در 16518 مترمربع فضای نمایشگاهی برگزار شده است. در این نمایشگاه شرکت-های داخلی و بین‌المللی محصولات، قابلیت‌های فنی و نوآوری‌های خود را به بازدیدکنندگان عرضه می‌نمایند و از تعامل با دست‌اندرکاران صنعت و فرصت‌های موجود بهره می‌گیرند. با امید به اینکه بتوانیم در نمایشگاه امسال میزبان شما بوده فرصت‌های تجاری ارزشمندی را برای شما خلق نماییم.

تماس با ما

گروه نمانگر

آدرس: خیابان ولیعصر، نرسیده به میرداماد ، خیابان دامن افشار، پلاک 49 (ساختمان آبشار)، طبقه پنجم، واحد 28

barkod


تلفن: 88203020 - 021  
دورنگار: 88208423 – 021
وب‌سایت مجری: www.nni.ir
پست الکترونیک مجری: info@nni.ir
وب‌سایت اختصاصی نمایشگاه: www.midex.ir
پست الکترونیکی اختصاصی نمایشگاه: info@midex.ir